هنگام انتخاب درب مناسب خانه خود ، عوامل زیادی در تصمیم گیری وجود دارد ، اما به طور معمول یکی از اولین این است که آیا درب باید از جنس چوب ، فایبرگلاس باشد یا از جنس استیل باشد.

در حالی که جای تعجب نخواهد داشت که احساس می کنیم چوب بهترین انتخاب برای درب شماست ، ما معتقدیم مهم است که "چرا" را درک کنید. و در اینجا فقط چند دلیل وجود دارد که ما معتقدیم شما نمی خواهید چیز دیگری به جز یک درب چوبی برای خانه خود انتخاب کنید.

درب جلو صنایع دستی

هر درب چوبی واقعاً بی نظیر است

شخصی سازی در سراسر خانه به یک پایه اصلی در روند طراحی تبدیل می شود. واقعیت این است که صاحبان خانه می خواهند تماس شخصی خود را به خانه اضافه کنند زیرا می خواهند این شخصیت را منعکس کند.

دقیقاً مانند هر شخص منحصر به فرد ، هر دری که توسط سیمپسون ساخته شده است نیز هست. ما مطبوعاتی نداریم که درهای فی یا فایبرگلاس را مهر کند. درهای چوبی ما از تکه های مختلفی ساخته می شوند تا نه تنها از کیفیت ساخت و ساز اطمینان حاصل شود بلکه یک درب یک نوع را نیز فراهم می کند. و از آنجا که چوب یک منبع طبیعی است ، هیچ دو تکه چوب به طور یکسان نیست. این منجر به یک درب زیبا و طبیعی می شود که منحصر به فرد خود شماست.

درب چوبی سفارشی بلوط جلو درب داگلاس Fir

ما درهای چوبی را می شناسیم

سوالی که غالباً از صاحبان خانه می گیریم این است که آیا درب چوبی ارزان قوی است یا خیر ، می تواند سالها طول بکشد. و به دلیل تاریخ و تجربه ما ، می توانیم با "بله" آزار دهنده به آنها پاسخ دهیم.

ما بیش از 100 سال است که درهای چوبی تولید می کنیم و هرگز به دنبال راه هایی برای بهبود استحکام و مقاومت آنها متوقف نشده ایم. هر زمان که با یک منبع طبیعی مانند چوب کار می کنید ، تلاش های بی شماری وجود دارد که می فهمید چگونه می توانید به بهترین وجه آن را برش دهید ، مسیر را به آن بکشید ، شکل دهید ، چسب بزنید و از ماندگاری آن با حفظ زیبایی طبیعی خود اطمینان حاصل کنید.

   

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

طرح آماده لايه باز حرفه اي گرافيک psd-eps.com سایت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی شهرستان زابل لیبل Richard پشتیبان سامانه اکران مردمی جشنواره عمار گروه صنعتی ، بازرگانی تی تاک (رطوبت ساز،نبشی بسته بندی،هیتر گلخانه) شرحی بر کتاب مقدس خرید و فروش و رهن و اجاره